Fluent and Fast

Trend Belirleyici
Yenilikle gelen Canlılık
XOS 12 size dengeli bir enerji ve teknoloji karışımı sunar. İnce ayarlanmış değişiklikler ekranda gerçek bir derinlik hissi oluşturur. Kuzey ışıklarının yeşilinden ilhamla oluşturulan renk paleti rahatlatıcı derecede şık ve canlı sınırsız bir enerji oluşturur. Kullanıcı arabirimi şimdi daha hafif ve daha hızlı, zengin simgeler, zarif dış hatlar ve modaya uygun temalar ile doludur.
Minimalist Geometri
Akışın Güzelliği
Etkileşim yollarını kısaltan tümleşik geometrik öğelere sahip sezgisel ve kapsayıcı arabirim odaklanmış bir kullanım sağlar ve ihtiyacınız olan içeriği masaüstünde, kilit ekranında ve diğer senaryolarda ön plana çıkarır.
Gelişmiş Dinamik Animasyon
Yaşamınızı Verimli Şekilde Yönetin
Doğal animasyonların esnek şekilde genişlediği, dokunma ve görme yoluyla deneyimlenen daha kesintisiz gezintinin keyfini çıkarın. İyileştirilmiş kaydırma hareketleri uygulamalar arasında rahatça geçiş yapmanıza olanak tanır ve sizi canlılık ve teknoloji ile sarmalayan akıcı bir mavi ve yeşil hareketi sunar.
Akıllı Motor
Gereksinimlerinizi Karşılamak İçin Hassasiyetle Ayarlandı
XOS 12, gereksinimleriniz ne olursa olsun tüm zorlukların üstesinden gelir. Aurora, Erdal ve Margellan motorlarıyla güçlendirilmiş verimli ve akıllı XOS sistemi CPU gücünü artırır, ekran yenileme hızını iyileştirir ve şarj sürenizi önemli ölçüde kısaltır, böylece deneyiminizi daha kesintisiz ve mükemmel seviyelere çıkarır.
Aurora Engine
Magellan Engine
Erdal Engine
Akıllı 5G
Yalnızca Hızlı Değil
4G ve 5G arasında otomatik olarak geçiş yapan Akıllı 5G ile son derece hızlı göz atma deneyimini yaşayın, güç tüketimini önemli ölçüde azaltın ve en iyi gezinti deneyiminin keyfini çıkarın.
XArena 3.0
Profesyonel Gibi Oyun Oynayın
Sizi diğerlerinden ayıracak üst düzey oyun performansı. En son Darlink güncelleştirmesiyle XArena 3.0 modundaki önemli özelliklere göz atın. Her yerde oyuncuların en önemli amacı olan daha kesintisiz bir oyun deneyimini hayata geçirin. XArena 3.0 ile olağanüstü oyun dünyanızı kolaylaştırın.
Folax
Kişiselleştirilmiş Sesli Asistan
Folax, geliştirilmiş sesli komutlara yanıt verme özelliğiyle arama yapma, toplantı planlama, müzik çalma, alarm kurma ve daha fazlasını yapma konusunda güvenilir akıllı iş ortağınızdır. Geliştirilmiş yeni Folax size fıkra bile anlatabilir! Komut verdiğinizde iyileştirilmiş ve daha akıllı bir Folax deneyimi yaşayın.
Brightness
AI Gallery
Anılarınıza Kolayca Ulaşın
AI Gallery’nin yeni sürümü daha popüler olmanızı sağlar ve hiç olmadığı kadar parlamanızı kolaylaştırır. AI Gallery’nin iyileştirilmiş yepyeni ve sezgisel tasarımı yerleşik düzenleme araçlarıyla birlikte gelir ve döndürerek, ışık ve rengi ayarlayarak, farklı filtreler ekleyerek ve başka işlemler yaparak fotoğraflarınızda istediğiniz değişiklikleri yapmanıza olanak tanır. AI Gallery’de oluşturduğunuz fotoğraflarla arkadaşlarınızın ve ailenizin dikkatini çekin.
Akıllı Sahneler
İhtiyacınız Olan Bilgileri Öne Çıkarın
Rahatlığı parmaklarınızın ucuna getiren Akıllı Sahneler ihtiyacınız olan bilgileri belirli bir zamanda sunan ve yaşamınızdaki önemli etkinlikleri kaçırmamanızı sağlayan tek noktadan erişebileceğiniz bir akıllı sistemdir.
Health Management
Sağlığınızı Gerçek Zamanlı Olarak İzleyin
Health Management uygulaması günlük sağlık durumunuzu yönetip izlemenize ve sağlıklı alışkanlıklar edinmenize yardımcı olmak amacıyla oluşturuldu. Yeni Health Management uygulamasıyla birlikte günlük sağlık yönetiminizi daha da güçlendirecek yeni özellikler ekliyoruz. Adım sayınızı, kilonuzu, egzersizlerini ve çok daha fazlasını takip edebilirsiniz. Daha sağlıklı ve akıllıca yaşayın.
X-Guard
Yüksek Güvenlikli Gizlilik Çözümleri
XOS tüm kullanıcılar için güvenli ve güvenilir bir ortam sunmaya çaba gösterir. Sistem paylaşım gizliliği koruması ve gizlilik paneli sayesinde şimdi gelişmiş gizlilikten yararlanabilir ve daha güvenli bir şekilde dosya ve bilgi paylaşabilirsiniz. Her şey kayda geçirildiğinden tüm yetkilendirmeler artık izlenebilir ve yönetilebilir.
Xproof
Xhide
Privacy Panel

Fluent and Fast