گارانتی محدود INFINIX

برند INFINIXمحصولات و لوازم جانبی خود را در برابر عیب و نقص قطعات و یا نحوه ساخت، گارانتی می کند که بر اساس دفترچه راهنما INFINIX مدت آن یک (1) سال دوره (warranty) از زمان خرید محصول توسط مشتری، می باشد. دفترچه راهنما شامل اطلاعات تخصصی اجزای گوشی، راهنمای کاربران، و اطلاعات خدمات، می باشد ولی فقط محدود این موارد نمیباشد.

چه چیزهایی تحت پوشش گارانتی بحساب نمیایند؟

گارانتی شامل این موارد نمی شود

هر محصول یا نرم افزار غیر از برند Infinix، حتی اگر در جعبه محصولات Infinix قرار گرفته باشند. کارخانه ها، کارپردازان، یا پخش کننده هایی غیر از Infinix، شاید گارانتی های خود را به شما ارائه بدهند، لطفا برای اطلاعات بیشتر با آن ها در تماس باشید.

قطعات مصرفی و قابل تعویض همچون: باتری ها یا روکش محافظتی که به مرور زمان به زوال کشیده می شوند و از قدرت آنان کاسته میشود، بغیر از مشکلاتی که بدلیل نقص قطعه یا خطای ساخت بوجود آمده باشند.

آسیب های بیرونی که شامل: خط و خش، فرورفتگی، و شکستی قطعات پلاستیکی، می شود؛ ولی فقط محدود به این موارد نیستند.

آسیب خوردگی بر اثر یک حادثه، استفاده نادرست، برخورد با مایعات، آتش و زلزله و عوامل خارجی دیگر.

آسیب دیدگی بر اثر عملکردی خارج از دفترچه راهنما INFINIX که برای محصولات INFINIX می باشد.

آسیب دیدگی بر اثر انجام خدمات (که شامل ارتقا گوشی میشود) توسط هرکسی که نماینده INFINIX یا ارائه دهندگان سرویس مجاز INFINIX نباشد.

به محصولات INFINIX که تغییراتی در آن ها برای اصلاح کارایی یا مقاومت، بدون اجازه کتبی INFINIX، اعمال شده باشد.

نقص هایی که بر اثر حمل نادرست ایجاد شده اند و یا بر اساس عمر معمول محصول INFINIX باشد.

اگر هر شماره سریال محصول INFINIX پاک یا مخدوش شده باشد.

وظایف شما

قبل از تحویل محصول INFINIX بمنظور ارائه سرویس گارانتی، یک پشتیبانی (بک آپ) از همه محتویات نگه دارید، همه اطلاعات شخصی که میخواهید از آن ها حفاظت کنید را حذف کنید و همه رمزها و قفل های امنیتی را غیر فعال کنید.

در طی انجام خدمات گارانتی همه محتوا، فرمت و پاک خواهند شد. INFINIX و نمایندگانش هیچ مسئولیتی در قبال از بین رفتن برنامه ها، اطلاعات، یا هرچیزی که در حافظه رسانه و یا در هرجای دیگری باشد، در گوشی های خدمات داده شده، ندارند.

مهم: محصولات INFINIX را از هم باز نکنید. باز کردن محصولات INFINIX ممکن است منجر به آسیب شود که تحت پوشش گارانتی نمی باشد. تنها INFINIX و یا نمایندگان رسمی INFINIX باید این خدمت رسانی را برای محصولات INFINIX انجام دهند.